SHITET TOKE NE LUNDER !! - Century 21 Albania
描述

Shitet toke me siperfaqe totale 3000 m2 ne Lunder . Toka ka nje intensitet prej 0.6 dhe eshte e pershtatshme per ndertim kapanoni .
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni tani !


信息
土地面积:

3000 m2

类型:

Land

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

9

文件資料:

有抵押


位置

地址:

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020