Shesim vile ne Hamallaj Rezidenca Vala Mar! - Century 21 Albania
描述

Vila eshte e perbere nga dy kate dhe e pozicionuar ne bllokun A me nje siperfaqe ndertimi prej 131.8 m2 dhe siperfaqe toke 423.56 m2.

Eshte totalisht e investuar nga pronari ekzistues dhe shitet e mobiluar.

Organizohet ne sallon kuzhine tualet ne katin perdhe ,dy dhoma gjumi ,tualet ,ballkon kati i pare. ( mundesi per ti bere nje dhome te trete gjumi)

Rezidenca Vala Mar ne Hamallaj nje nga Rezidencat me te kerkuara,ku ofrohen te gjitha fasilitet e nevojshme .

Per nje vizite ne Vile mos hezitoni te na kontaktoni.


信息
卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

10

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Hamallaj

州: Albania

市: Durrës

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020