Shitet Apartament 1+1 tek Xhamlliku - Century 21 Albania
描述

Shitet apartament 1+1 tek Xhamlliku prane Sheshit Shtraus.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2.
Mundesi mjaft e mire investimi dhe zone mjaft e preferuar per banim.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacion ju lutem na kontaktoni!


信息
总面积:

50 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

5

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Reserved

Website Views:

8

文件資料:

有抵押


位置

地址: Xhamlliku

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020