JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE DURRES! - Century 21 Albania
描述

Apartamenti disponon një sipërfaqe 70m2 të cilët organizohen në sallë ndenjeje e përbashkët me kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Pozicionohet në katin e 6 të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti është i rregullt dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Për më shumë informacion apo një vizitë nga afër ju ftojmë të na kontaktoni!


信息
内部区域:

70 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

6

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Rented

Website Views:

15

文件資料:

有抵押


位置

地址:

州: Albania

市: Durrës

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020