Shitet Ambient Komercial te Rruga e Dibres - Century 21 Albania
描述

Shitet Ambient Komercial te Rruga e Dibres ne nje ndertim te ri, Ambienti ka nje siperfaqe totale 91 m2 dhe eshte i organizuar ne open space, Ambienti eshte i pershtatshem per shum biznese te ndryshme sepse ka akses ne rrugen kryesore, per me shum informacion na kontaktoni


信息
总面积:

91 m2

内部区域:

91 m2

类型:

Commercial

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

11

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Rruga e Dibres

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020