JEPET ME QERA AMBIENT KOMERCIAL TEK ALI DEMI ! - Century 21 Albania
描述

Jepet me qera ambient komercial tek Ali Demi. Ambienti ka nje siperfaqje prej 30 m2. Mundesi investimi per biznes lokal ne zone. Ndodhet ne zone me facilitete dhe kalueshmeri relativisht te madhe. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


信息
总面积:

30 m2

类型:

Commercial

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

8

文件資料:

有抵押


位置

地址:

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020