JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE STACIONI I TRENIT - Century 21 Albania
描述

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar.
Ky apartament ka nje siperfaqe prej 66m2.
Organizohet ne nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Ne perberjen e ketij apartamenti ndodhet dhe nje ballkon i madh.
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me mobilje bashkohore.
Vendodhja e ketij apartamenti i ofron te gjitha sherbimet dhe facilitetet per nje jetese mjaft komode.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani.


信息
总面积:

66 m2

内部区域:

60 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

3

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

7

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Stacioni i trenit

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020