Jepet me apartament 3+1+2 te Kodra e Diellit 2 - Century 21 Albania
描述

Apartamenti ndodhet te Kodra e Diellit 2, ne katin e pare banim te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 210 m2 te cilat jane 130 m2 siperfaqe e brendshme dhe 80 m2 verande.
Apartamenti ofron nje pamje te gjithe Tiranes, i favorizuar nga pozicioni qe ka, totalisht i mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina, 3 dhoma gjumi, veranda dhe 2 tualete. Ka punime cilesore, dpio xham, kondicionim, parket dhe stil modern arredimi.
Kompleksi ku ndodhet ofron qetesi, siguri dhe facilitete te shumta si palester, bare, restorante, kend lojerash per femije dhe mjedise gjelberimi.
Per me shume informacion na kontaktoni!


信息
总面积:

210 m2

内部区域:

130 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

1

地板:

1

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Withdrawn

Website Views:

9

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Kodra Diellit 2

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020