SHITET APARTAMENT 2+1TE FILLIMI I PLAZHIT TE VJETER - Century 21 Albania
描述

Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim te nje ndertimi te ri sapo fillon Plazhi i Vjeter . Zona ka infrastukture te re dhe eshte zhvilluar shume se fundmi . Preferohet nga te huajt , gjithashtu dhe per banim . Ka largesi nga qendra e re e qytetit , 5 minuta ecje ne kembe dhe vetem 50 metra larg nga Plazhi i cili eshte edhe publik . Ka hapesire te plote dhe totalisht te shfrytezueshme , organizohet ne dy dhoma gjumi , salon se bashku me kuzhinen , dy ballkone dhe nje tualet. Disponon certifikate pronesie dhe shitet e mobiluar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


信息
内部区域:

98 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

4

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Reserved

Website Views:

27

文件資料:

有抵押


c21al.videos
位置

地址: Rruga Sazani , Lagjja 1 Maji

州: Albania

市: Vlorë

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020