SHITET VILË NË GOLEM! - Century 21 Albania
描述

Vila ndodhet në një ndër fshatrat turistik të zonës së Golemit dhe ndodhet në vijë të parë me detin. Organizohet në një dhomë ndenjeje + kuzhinë, dy dhoma gjumi, një tualet dhe gjithashtu një verandë të bollshme. Vila ka një sipërfaqe totale të truallit prej 312.5m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni.


信息
总面积:

313 m2

内部区域:

58 m2

土地面积:

313 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Sold

Website Views:

225

文件資料:

有抵押


位置

地址: Golem, Golem

市: Durrës


要求显示