APARTAMENT 2+1+2 ME QIRA TEK LIQENI I THATE ! - Century 21 Albania
描述

Jepet me qira apartament 2+1 me 2 tualete mbi Liqenin e Thate.
Organizohet ne nje ambient te madh ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi (njera prej te cilave me tualet), tualeti tjeter (me dritare) dhe 2 ballkone.
Ndodhet ne nje pallat me sistem kapote, ashensor dhe administrim.
Zona shquhet per qetesi dhe ajer te paster.
Orientimi Jug Perendim.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni !


信息
内部区域:

120 m2

地板:

1

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

15

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Ullishtes, Liqeni i Thate

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020