JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 TE RRUGA E ELBASANIT - Century 21 Albania
描述

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen e Elbasanit, me siperfaqe 112 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri. Organizohet nga ambienti i ndenjies, kuzhina, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Orientimi i apartamentit Jug-Perendim. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


信息
总面积:

112 m2

内部区域:

105 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

1

地板:

7

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

13

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga e Elbasanit

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020