SHITET GARSONIERE E ARREDUAR TE SHKEMBI I KAVAJES - Century 21 Albania
描述

Shitet garsoniere e arreduar te Shkembi i Kavajes, me siperfaqe 52 m2. Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe organizohet nga ambienti i ndenjies, kuzhina, 1 tualet dhe ballkoni. Disponon certifikate pronesie .Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


信息
总面积:

52 m2

内部区域:

44 m2

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

15

文件資料:

有抵押


位置

地址: Shkembi i Kavajes

州: Albania

市: Durrës

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020