OKAZION !!! SHITET APARTAMENT 1+1 592€/m2 TEK RRUGA E RE E PORTIT !! - Century 21 Albania
描述

Shitet apartament me çmim okazion tek rruga e re e portit. Apartamenti ndodhet në një ndër pallatet më cilësore të zonës. Organizohet nga një dhomë ndenjeje + kuzhinë, një dhomë gjumi , nje tualet , si dhe një ballkon i cili ofron pjesërisht pamjen e detit. Pallati është i pajisur me ashensor dhe apartamenti ndodhet në katin e 10-të.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!


信息
总面积:

76 m2

内部区域:

66 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

16

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga e re e portit

州: Albania

市: Durrës

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020