AMBIENT PER ZYRA PRANE QENDRES, PAZARI I RI ! - Century 21 Albania
描述

Jepet me qira ambient per zyra prane Pazarit te Ri.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje godine te dedikuar vetem per qellime biznesi.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 160 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme prej 200 m2.
Afersia me qendren, gjithashtu pajisja me sistem kondicionimi dhe aspirimi, vetrate xhami te levizshme, e ben kete prone shume te pershtatshme aktivitete te ndryshme.
CMIMI 1000 EURO NETO (nuk perfshihet tatimi)
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni !


信息
总面积:

360 m2

内部区域:

160 m2

浴室:

2

地板:

3

类型:

Office

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

13

文件資料:

有抵押


位置

地址: Sheshi Avni Rustemi, Pazari i Ri

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020