Shitet Apartament 3+1+2 ne Qender te qytetit te Elbasanit. - Century 21 Albania
描述

Apartamenti 3+1+2 ndodhet në katin e 12 banim ose 14 teknik. Drejtimi është lindje, jug dhe perëndim. Pozicioni i vetë apartamentit bën që ai mos të ketë asnjë faqe muri të përbashkët me komshinjtë. Dhomat janë të ndara shumë mirë, të rregullta drejtkëndore. Instalimet e brëndshme janë të bëra ekstra, sistemi kaldajë etj. Dritaret janë dopio xham. Për më shumë informacion na kontaktoni!


信息
总面积:

136 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

1

地板:

12

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

14

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Qender

州: Albania

市: Elbasan

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020