SHITET APARTAMENT 1+1 VELIPOJE - Century 21 Albania
描述

Century 21 Future ofron per shitje apartament 1+1 tek "Kompleksi FISHTA", Velipoje. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar. Hyrja ndodhet ne katin e trete dhe eshte e pozicionuar ne vijen e pare te apartamenteve. Gjithashtu apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


信息
总面积:

79 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

227

文件資料:

有抵押


位置

地址: Velipoje, Velipojë

市: Shkodër


要求显示

Copyright © 2020