JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 - Century 21 Albania
描述

Jepet me qira apartament 2+1 ne Astir, me siperfaqe 93 m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne dhe ndodhet ne kati e 8-të te nje pallati te ri, me administrim. Organizohet ne dhome ndenjeje, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Për me shume informacion dhe një vizitë në pronë kontaktoni agjentin imobiliar!


信息
总面积:

93 m2

内部区域:

80 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

8

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

15

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Rruga Teodor Keko

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020