Shitet Vile 3 Kat ne Rr. Siri Kodra - Century 21 Albania
描述

Vila ndodhet ne rreshtin e dyte, buze unazes prane rruges Siri Kodra.
Eshte e organizuar ne 3 kate ku kati i pare perbehet ne dy sallone ndenjeje ky njeri prej tyre perdoret dhe per ngrenjeje si dhe nje tualet, kati i dyte dhe i trete kane nga dy dhoma gjumi secili si dhe nje tualet. Vila ka nje siperfaqe te certifikuar 214.4m2 dhe truall 65.3m2. Vila disponon Certifikate Pronesie. Per me shume info na kontaktoni


信息
总面积:

214 m2

内部区域:

214 m2

土地面积:

65 m2

卧室:

4

浴室:

2

客厅:

2

地板:

1

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Withdrawn

Website Views:

186

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rr. Siri Kodra, Bulevardi Zogu i Parë

市: Tirana


要求显示