JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI! - Century 21 Albania
描述

Disponon 66m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine (me dalje ne ballkon), dhomi gjumi dhe tualet (te cilat gjithashtu kane dalje ne ballkon). Apartamenti eshte funksional dhe eshte i mobiluar me kushte bashkekohore. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. Ideale per shtepi pushimi por gjithashtu edhe per banim. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


信息
总面积:

75 m2

内部区域:

66 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

3

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Terhequr nga pronari

Website Views:

8

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rrota e kuqe, Plazh Rrota e Kuqe

市: Durrës


要求显示