OKAZION!!SHITET VILE NE KORCE - Century 21 Albania
描述

Shitet vile ne Korce me siperfaqe trualli 281.2 m2. Vila ndodhet 100 m larg nga qendra e cila eshte shume e pershtatshme per investim ose banim. Vila eshte 2 kateshe me oborr dhe nuk eshte e klasifikuar per muze gje qe ben te mundur te shembet ose te ndertohet dhe nje kat siper. Per me shume informacion kontaktoni tani!


信息
总面积:

350 m2

内部区域:

281 m2

卧室:

3

浴室:

2

地板:

2

类型:

Villa

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

200

文件資料:

有抵押


位置

地址: Korce, Korçë

市: Korçë


要求显示