SHITET SHTEPI PRIVATE NE LAGJEN KIRAS SHKODER!!! - Century 21 Albania
描述

Shitet nje shtepi private ne lagjen Kiras në qytetin e Shkodres. Shtepia perbehet nga 3 dhoma gjumi,2 sallone ndenje, 2 korridore ,1 verande, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ka oborr para dhe prapa shtepise. Shtepia shitet 100,000€. Ka nje siperfaqe ndertimi prej 143m2 dhe totale prej 360m2 Shtepia disponon Certifikate Pronesie. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


信息
总面积:

143 m2

内部区域:

360 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

246

文件資料:

有抵押


位置

地址: Kiras

市: Shkodër


要求显示