Shitet garazhd me nje siperfaqe 20 m2. - Century 21 Albania
描述

Shitet garazhd me nje siperfaqe 20 m2.Garazhdi eshte ne gjendje te mire, i pajisur me energji elektrike dhe uje te pijshem. Garazhdi ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni .


信息
内部区域:

20 m2

浴室:

1

类型:

Garage

状态:

Used

可用性:

Sold

Website Views:

641


位置

地址: rruga, Tregu fshatar

市: Durrës


要求显示

Copyright © 2020