JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA ME PAMJE NGA DETI! - Century 21 Albania
描述

Apartamenti disponon 59m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga deti. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. I disponueshem per kontrata afatgjata, minimalisht 1 vjecare. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


信息
总面积:

68 m2

内部区域:

59 m2

卧室:

1

浴室:

1

地板:

4

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Rented

Website Views:

18

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Rrota e kuqe, Plazh Rrota e Kuqe

市: Durrës


要求显示