SHITET VILE 2 KATESHE NE HYRJE DURRESIT! - Century 21 Albania
描述

Shitet vile 2 kateshe ne hyrje te Durresit, disponon dokumenta te rregullta vila ndodhet ne pozicion te favorshem dhe ka aksse me rruge kryesore. Vila eshte e rrethuar me mure dhe ka nje oborr te bollshem per te ndertuar nje lulishte.
Per me teper informacion ose vizite ne prona na kontaktoni!


信息
总面积:

207 m2

内部区域:

87 m2

土地面积:

414 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

161

文件資料:

有抵押


位置

地址: Hyrja e Durresit, Hyrja e Durrësit

市: Durrës


要求显示