Shesim apartament 2+1 te Green City. - Century 21 Albania
描述

Shesim apartament 2+1 te Green City.

Ne nje prej komplekseve me te reja ne Tirane ne zonen e Unazes se Re.
Kende lojrash per femije, dy pishina te medha, fusha sportive, infrastukture e perfunduar, administrim e mirmbajtje shum e mire.
Punime cilesore, dritaret jane duralumini me dopjoxham dhe mbyllje hermetike, sistem termoizolimi kapot dhe rreth 60% me pllaka dekorative.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7te banim dhe ka planimetri perfekte, organizohet nga nje sallon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete (me dritare)
Orjentimi: Lindje.

Per Informacione te metejshme, ju lutem me kontaktoni.


信息
总面积:

102 m2

内部区域:

92 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

7

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

21

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Rr. Teodor Keko, Astiri

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020