Apartament 1+1 per shitje prane Xhamllikut - Century 21 Albania
描述

Shitet apartament 1+1 tek Xhamlliku !
Apartamenti ka nje siperfaqe 65.5 m2, ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim te vitit 2021 .
Organizohet ne nje sallon, nje kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje tualet dhe ballkoni.
Apartamenti eshte ne ndertim, instalimet elektrike multisplit ,vetratat jane gjysem trasparente, duraluminet termike dopio xham me argon dhe izolim akustik. Ne fasade perceptohen 2 komponent kryesore te veshjes se saj: tulla dekorative ne ngjyre gri te erret qe vesh te gjithe fasaden e objektit dhe dritare te medha ne fasaden veriore dhe jugore. Ndricimi natyral ne apartamente eshte maksimal, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit. Orientimi i apartamentit eshte Perendim.
Kemi mundesi zgjedhje opsione te ndryshme planimetri dhe kati.
Per me shume info dhe nje vizite ne prone na kontaktoni !


信息
总面积:

66 m2

内部区域:

66 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

1

类型:

Apartment

状态:

Under Construction

可用性:

Available

Website Views:

36

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Xhamlliku, Xhamlliku

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020