登录
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
描述

Jepet eme qira apartament 2+1 ne astir.Apartamenti eshte i perbere nga salloni, kuzhina e ndare, korridori, tre dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone. Me mundesi parkimi. Orientimi Jug-Lindje, plot drite dhe ne nje zone shume te qete dhe te sigurte. . NESE DESHIRONI TE VIZITONI PRONEN NA KONTAKTONI CENTURY 21 AVENUE. Nje mundesi me shume ne zgjedhjen tuaj...


信息
总面积:

70 m2

内部区域:

70 m2

卧室:

2

浴室:

2

客厅:

1

地板:

7

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Rented

Website Views:

210


位置

地址: ASTIR

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020