Truall + Vile ne shitje. - Century 21 Albania
描述

Shitet truall + vile ne Maminas me pamje fantastike nga Liqeni i Shijakut.
Trualli ka siperfaqe 2715 m2 dhe vila qe ndodhet ne te ka siperfaqe 138 m2.
Cdo gje eshte e pasqyruar ne dokumentin hipotekor.
Per me teper detaje na kontaktoni.


信息
总面积:

2715 m2

内部区域:

2715 m2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

190

文件資料:

有抵押


位置

地址: Mamimas, Maminas

市: Tirana


要求显示