JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE PLAZH DURRES! - Century 21 Albania
描述

Apartamenti disponon 75m2 te cilet organizohen ne salle ndenje me aneks kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe mirembajtje. I disponueshem per kontrata afatgjata, minimalisht 1 vjecare. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!


信息
总面积:

80 m2

内部区域:

75 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

5

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Rented

Website Views:

24

文件資料:

有抵押


位置

地址: Plazh, Iliria, Plazh Iliria

市: Durrës


要求显示

Copyright © 2020