SHITET APARTAMENT PRANE PALLATIT ME SHIGJETA! - Century 21 Albania
描述

Shitet apartament 2+1+1 mbrapa karburant Kastratit, prane pallatit me shigjeta. Apartamenti eshte ne katin perdhe, gje qe ben te mundur adobtimin e apartamentit ne bisness. Ndodhent ne nje pallat egzistues dhe nuk eshte i rinovuar. Siperfaqja 72m2. Cmimi 65,000euro.

Per me teper informacjon ju lutem na kontaktoni!


信息
总面积:

72 m2

内部区域:

72 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

85

文件資料:

有抵押


位置

地址: Pallati me Shigjeta

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020