SHESIM VILE TE 'AKACIA HILLS' - Century 21 Albania
描述

Shesim vile 3 kateshe te 'Akacia Hills' ne Mjull-Bathore. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta ne periferi te kryeqytetit.
Nje zone mjaft te preferuar vitet fundit per nje jete komode dhe elitare, ne te cilen mbizoteron gjelberimi, qetesia, ajri i paster dhe siguria.
Vila ka siperfaqe trualli 544m2 dhe 151m2 ndertim.
Vila ndahet ne dy duplekse.

Duplexi i pare:
Kati i pare: Organizohet ne nje sallon ndenje spacioz me kuzhine, dy dhoma gjumi me garderoba personale, nje banjo dite, nje verande dhe nje hapsire per depo.

Kati i dyte: Organizohet ne nje sallon ndenje me kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje dalje garazhi.

Duplexi i dyte:
Kati i pare: Organizohet ne nje sallon ndenje spacioz me kuzhine te vecuar, 2 ballkone, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Kati i dyte: Organizohet ne dy dhoma gjumi me tualet personal, dhe nje verande te madhe me pamje te lire.

Vila ka dritare te izoluara, sistem kapot, instalim sistem menaxhimi te nderteses (BMS), sistem ngrohje ne dysheme, sistem chiller, oxhak, ashensor dhe tualete te shtruara me resin. Vila aktualisht eshte ne fazat e fundit te detajeve te ndertimit.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!


信息
总面积:

544 m2

内部区域:

152 m2

卧室:

6

浴室:

5

类型:

Villa

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

156

文件資料:

有抵押


位置

地址: Mjull - Bathore

市: Tirana


要求显示