Apartament 2+1 per qira tek Komuna e Parisit! - Century 21 Albania
描述

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kristal Center, Komuna e Parisit. Me nje siperfaqje prej 90 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje bashke me kuzhinen , dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe tualeti. Mobilimi i apartamentit eshte shume cilesore dhe i shtruar me parket. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri, i cili eshte i mire administruar dhe me punime shume cilesore. Zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe te gjithe fasilitetet e nevojshme. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites si dhe pamje te lire. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete apartament.a


信息
总面积:

90 m2

内部区域:

90 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

5

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Withdrawn

Website Views:

54

文件資料:

有抵押


位置

地址: Komuna e Parisit, Komuna e Parisit

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020