SHESIM APARTAMENT 2+1 TEK TIRANA GOLDEN PARK! - Century 21 Albania
描述

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks banimi te ndertuar vitet e fundit.Gjendet ne katin e peste banim te nje pallati tete katesh me ashensor.Organizohet nga nje ambient ndenje sebashku me kendin e gatimit,dy dhoma gjumi,nje tualet dhe nje ballkon me pamje te lire.Orientimi mjaft i favorshem nga lindje i mundeson ndricim natyral gjate dites.Apartamenti eshte ne proces hipotekimi dhe shitet i pa mobiluar.Per me teper informacion na kontaktoni.


信息
总面积:

94 m2

内部区域:

94 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

5

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Reserved

Website Views:

78

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Pallati me shigjete, Pallati me Shigjeta

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020