Ambient komercial per Qira! - Century 21 Albania
描述

Ne zonen e Stadiumit Dinamo jepet me qira apartament me siperfaqe neto 85m2. Prona eshte totalisht e sapo investuar me punime shume cilesore . Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, klinike mjekesore, qender estetike, etj. Ambienti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat buze rruges kryesore dhe ka fasade xhami 15m linear qe i jep vizibilitet maksimal prones.
Per me teper informacion ju lutem kontaktoni!


信息
总面积:

85 m2

内部区域:

85 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

2

类型:

Office

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

44

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Komuna e Parisit, Stadiumi Dinamo

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020