Japim me qira ambjent komercial tek Vizion plus - Century 21 Albania
描述

Ambjenti ndodhet ne katin 0 tek nje nga kullat e komplexit dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi per biznese te ndryshme pasi hapesira eshte mjaft e bollshme dhe e organizuar ne 3 ambiente open space nje depo si dhe dy tualete.gjithashtu ambienti ka akses hyrje dalje nga te dyja anet dhe nje fazade reklamimi te favorshme. Per me shume informacion na kontaktoni.


信息
总面积:

220 m2

内部区域:

220 m2

卧室:

3

浴室:

2

类型:

Commercial

状态:

Used

可用性:

Rented

Website Views:

23

文件資料:

有抵押


位置

地址: Vizion Plus

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020