KOPSHTI BOTANIK, SHITET SUPER APARTAMENT 3+1 ME POST PARKIMI - Century 21 Albania
描述

Shitet apartament 3+1 pranë Kopshtit Botanik.
Apartamenti me siperfaqe totale 181m2 ndodhet në katin e 5-të.
Organizohet nga salloni, ambienti i gatimi, tre dhoma gjumi , dy tualete dhe verandë .
Apartamenti është totalisht i shtruar me parket, dhe i arreduar në mënyrë cilësore, ka sistem ndricimi LED dhe është i pajisur me dy kondicionere.
Pallati është i survejuar me sistem kamerash 24 h. Sëbashku me apartamentin i përfshir në cmim është dhe një post parkimi nëntokesor.
Disponon Dokumentacion te Rregullt Hipotekorë.
Për më tepër informacione jeni të lutur të më kontaktoni.


信息
总面积:

180 m2

内部区域:

141 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

1

地板:

5

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

70

文件資料:

有抵押


位置

地址: kopshti botanik, Kopshti Botanik Zoologjik

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020