Apartament 2+1 ne shitje te Rruga e Barrikadave - Century 21 Albania
描述

Shitet apartament 2+1 ne nje zone shume te preferuar per banim ne rrugen "Zenel Baboci, e cila ndodhet shume prane qendres se Tiranes. Apartamenti organizohet nga nje sallon me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe nje ballkon tjeter ne dhomen martesore. Banesa ka siperfaqe totale 82 m2. Pallati ne te cilen ndodhet apartamenti eshte i mireadministruar me ashensor. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni.


信息
总面积:

82 m2

内部区域:

75 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

5

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Sold

Website Views:

45

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Barrikadave, Rruga Barrikadave

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020