SUPER VILE NE SHITJE TE SHKEMBI I KAVAJES. - Century 21 Albania
描述

SUPER VILE NE SHITJE TE SHKEMBI I KAVAJES.
Vila ndodhet ne vijen e pare dhe ofron nje pamje fantastike te detit.
Ka nje siperfaqe truali prej 600 m/2 ne te cilen shtrihen dy vila te tjera, perkatesisht vila prej 4 katesh me siperfaqe prej 168 m/2 ne secilin kat dhe vila tjeter prej druri me 2 kate perkatesisht nga 60 m/2 secili kat.
Ne total kemi te bejme me nje siperfaqe banimi prej 800 m/2.
Nuk duhet lene pa permendur edhe kopshti fantastik qe rrethon vilen i cili eshte i mbjelle me shumllojshmeri pemesh frutore , lule te ndryshme dhe palma.
Ne vile eshte i instaluar sistemi qendror i ngrohje/ftohje dhe shitet totalisht e mobiluar me cdo gje brenda.
TE GJITHA TE DHENAT E LARTPERMENDURA JANE TE PASQYRUARA NE DOKUMENTET HIPOTEKORE.
Per me shume informacion ose vizite ne prone, ju lutem te na kontaktoni!!


信息
总面积:

1000 m2

卧室:

6

浴室:

5

客厅:

2

地板:

4

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

In evaluation

Website Views:

194

文件資料:

有抵押


位置

地址: Shkembi I Kavajes, Shkëmbi I Kavajës

市: Durrës


要求显示