KRRABE, JEPET ME QIRA SUPER VILE - Century 21 Albania
描述

Jepet me qira Super Vile ne Krrabe.
Kati i parë organizohet nga salloni, ambienti i gatimit ,një tualet ,ballkon dhe një verandë me super pamje .
Kati i dytë përbëhet nga 2 dhoma gjumi, tualet , garderobë dhe dy ballkone.
Ambienti i jashtëm disponon një pishinë dhe ambient mjaft relaksues.
Vila është e vendosur në një pozitë fantastike në mes të bukurisë natyrore, rrethuar nga një pyll i dendur dhe pa ndërtime të tjera në zonë
Ka një investim shumë të detajuar, me një kujdes të vecantë.
Sipërfaqe Ndërtimi: 200 m2
Sipërfaqe Totale: 2000m2
Për më shumë informacion, jeni të lutur të na kontaktoni.


信息
总面积:

2000 m2

内部区域:

200 m2

卧室:

2

浴室:

2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Rented

Website Views:

60

文件資料:

有抵押


位置

地址: Krrabe, Elbasan

市: Elbasan


要求显示

Copyright © 2020