Shesim apartament 3+1 tek Residenca Lake Land! - Century 21 Albania
描述

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Farkes ne rezidencen Lake Land. Kompleksi i banimit eshte i pozicionuar prane liqenit te Farkes me godina 4 kateshe dhe hapesira te gjelberuara. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3 te nje godine me 2 apartamente ne kat. Punimet jane te nje cilesie shume te mire me fasade veshur me mermer dhe pjesa e hapesirave te brendshme me gips dhe te termoizoluara me lesh guri. Apartamenti ka pamje te lire dhe orientim jug-perendim. Kompleksi perfundon ne fund te vitit 2021. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.


信息
总面积:

151 m2

内部区域:

151 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

1

地板:

3

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Available

Website Views:

41

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Kompleksi Lake Land, Farkë

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020