Shesim apartament 2+1 tek Rruga E Kavajes ! - Century 21 Albania
描述

Tek "Rruga e Kavajes" ne nje pallat te sapo ndertuar me ashensor ,shesim apartament 2+1 me siperfaqje 99 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, me pamje te lire dhe me drite e ndricim natyral gjithe diten. Organizohet nga salloni, dy dhoma gjumi, tualet me dritare dhe ballkon me pamje te lire. Pozicionohen 4 apartamente ne kat. Ndertesa ka Sistem monitorimi me kamera.Godina dhe apartamenti jane ne proces hipotekimi. Gjithashtu brenda godines disponojme poste parkimi me nje vlere extra 20.000 €.Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te na kontaktoni.


信息
总面积:

99 m2

内部区域:

85 m2

卧室:

2

浴室:

1

客厅:

1

地板:

3

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Withdrawn

Website Views:

19

文件資料:

Ne proces hipotekimi


位置

地址: Rruga e Kavajës

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020