Shesim Hotel ne Durres! - Century 21 Albania
描述

Ne zonen e plazhit ne Durres, shitet godine tre kateshe e pershtateshme per Hotel. Objekti eshte i pozicionuar ne vijen e pare te ndertimeve ne bregdet dhe eshte i strukturuar ne 3 kate. Aktualisht eshte i ndare ne 8 ambiente te tipologjive 1+1 te gjitha me pamje nga deti. Siperfaqja e njolles se ndertimit eshte 166m2 dhe siperfaqe trualli ne certifikate pronesie eshte 188m2. Godina eshte mundesi shume e mire investimi per hotel duke qene e pozicionuar ne vijen e pare me pamje nga deti.
Per me teper informacion lutem kontaktoni!


信息
总面积:

650 m2

内部区域:

500 m2

卧室:

10

浴室:

8

地板:

3

类型:

Hotel

状态:

Used

可用性:

In evaluation

Website Views:

38

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga Pavaresia, Plazh Iliria

市: Durrës


要求显示

Copyright © 2020