SHITET VILE NE SHEN-VLASH - Century 21 Albania
描述

Prona ndodhet ne Shen-vlash ne zonen e Prroskes. Vila eshte e organizuar ne 4 kate.
Kati i pare: eshte ideuar per magazine dhe eshte i pa perfunduar plotesisht.
Kati i dyte: eshte ideuar per lokal.,ka ende punime te pambaruara. Kati i 3 dhe 4 jane pjeserisht te mobiluara .Mobiljet jane te reja e te paperdorura.
Vila disponon nje truall perreth me nje siperfaqe 630m2 e cila te ofron mundesi te shumta shfrytezimi. ndersa siperfaqja e brendeshme e viles eshte 500m2.
Per me teper informacion ju lutem kontaktoni.


信息
内部区域:

500 m2

土地面积:

630 m2

地板:

4

类型:

Villa

状态:

To demolish or rebuild

可用性:

Available

Website Views:

274

文件資料:

有抵押


位置

地址: Shen vlash, Autostrada Durrës - Tiranë

市: Durrës


要求显示