Jepet me qira apartament 3+1+post parkimi i mobiluar prane Bvl. Zogu i pare! - Century 21 Albania
描述

Jepet me qira apartament 3+1 te Rr. Jordan Misja, kompleksi Gener 2.
I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, me 2 tualete plus post parkimi te perfshire ne cmim. Apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon te gjitha kushtet per nje jetese komode. Zona ju ofron jetese te qete me te gjitha fasilitetet prane. Per me shume informacion ju lutem me kontaktoni ne numrin 069 80 80 189 Enea Hoxha.


信息
总面积:

123 m2

内部区域:

110 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

1

地板:

6

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Rented

Website Views:

365


位置

地址: Rr. Jordan Misja

州: Albania

市: Tirana

邮编/邮政编码 :


要求显示

Copyright © 2020