Apartament 1+1 per qira ne Don Bosko! - Century 21 Albania
描述

Jepet me qira partament 1+1 Ne Don Bosko prane Viva market. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me sistem kapote dhe i mie administruar.
Moblimi i apartamentit eshte shume i mire dhe ka pamje te lire me orientim nga Jugu.
Per me teper informacion na kontaktoni!


信息
总面积:

65 m2

内部区域:

58 m2

卧室:

1

浴室:

1

客厅:

1

地板:

8

类型:

Apartment

状态:

Used

可用性:

Rented

Website Views:

30

文件資料:

有抵押


位置

地址: Don Bosco

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020