Vile per shitje ne Qerret! - Century 21 Albania
描述

Ne nje fshat turistik rezidencial tek Mali i Robit, shitet Vile dy kateshe e investuar. Me siperfaqe 78m2 per kat dhe 160m2 total , vila organizohet ne katin e pare ne holl ndenje , kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, nje tualete. Kati i dyte organizohet ne sallon te madh ndenje, nje dhome gjumi nje tualet si dhe papafingo. Investimi teper cilesor perfshin parketin, dritaret dopjoxham dhe grila persiane, arredimin, elektroshtepiaket, sistemin qendror te ngrohjes me gaz. Vila rrethohet me siperfaqe 300m2 e cila eshte e gjelberuar me shumellojshmeri pemesh dhe e mirembajtur gjithashtu. Kompleksi ofron qetesi maksimale , siguri dhe administrim 24 gjate gjithe vitit dhe nje distance 200m nga deti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone, mund te kontaktoni!


信息
总面积:

160 m2

内部区域:

160 m2

土地面积:

300 m2

卧室:

3

浴室:

2

客厅:

2

地板:

2

类型:

Villa

状态:

Used

可用性:

Available

Website Views:

56

文件資料:

有抵押


位置

地址: Mali i Robit, Golem

市: Durrës


要求显示

Copyright © 2020