SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE TIRANES - Century 21 Albania
描述

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Barrikadave ne Qender te Tiranes me siperfaqe totale 130 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 banim te nje pallati te ri shume cilesor. Organizohet nga ambienti ndenjies, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe verande. Apartamenti ka punime cilesore elektrik -hidraulike, oxhak funksional, sistem qendror chiller. Orientimi tij eshte Jug-Lindje. Disponon Certifikate Pronesie te rregullt. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


信息
总面积:

130 m2

内部区域:

113 m2

卧室:

2

浴室:

2

地板:

11

类型:

Apartment

状态:

New

可用性:

Withdrawn

Website Views:

71

文件資料:

有抵押


位置

地址: Rruga e Barrikadave, Rruga Barrikadave

市: Tirana


要求显示

Copyright © 2020