Choose property

Rooms
1
2
3
4
5+
Price
Tooltip text Tooltip text
Surface
Tooltip text Tooltip text
Reference
Sort By:
Properties for page:
VIEW MODE:
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE

Shkodër › Shkodër
For sale: 90000 € Area 161 m²

Century21 Future ofron per shitje nje shtepi private bashke me nje dyqan ne Shtoj te Ri, fshat shume afer qytetit te shkodres. Shtepia ka 1250m2 toke dhe eshte e rrethuar me bace . Shtepija eshte e or...
Ref. future 359
45 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT NE SARREQ

Shkodër › Shkodër
For sale: 78000 € Area 97 m²

Century21 Future ofron per shitje nje hyrje apartamenti ne zonen e Sarreqit. Apartamenti eshte ndertim i ri dhe ndodhet ne nje pozicion mjaft te favorshm qe ofron shume facilitete. Hyrja eshte e organ...
Ref. future 358
21 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

JEPET ME QIRA VILE DY KATESHE NE QEND...

Shkodër › Shkodër
To rent: 850 € Area 0 m²

Jepet me qira shtepi private ne lagjen Ndoc Mazi me nje siperfaqe trualli 180 m2, nga te cilat 100 m2 jane ndertim . Shtepia eshte e perbere nga 3 kate , nga ku kati nendhe perbehet nga nje garazh . ...
Ref. future 352
80 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET BAR - HOTEL NE VAU DEJES , SHKO...

Shkodër › Shkodër
For sale: 315000 € Area 450 m²

Shitet ndertese 3 kateshe ne Vau Dejes me nje siperfaqe prej 450 m2 dhe eshte i organizuar ne : Kati I ambjente komerciale qe mund te sherbejne per zyra, dyqan , kend lojrash etj .... Kati i II aktua...
Ref. future 348
102 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

JEPET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE PAR...

Shkodër › Shkodër
To rent: 850 € Area 50 m²

Jepet me qira ambjent komercial ne zonen e Parruces . Ambjenti ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe eshte i pozicionuar ne nje zone me qarkullim te larte ,te preferueshem per lloje te ndryshme biznesi .P...
Ref. future 347
87 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER TE ...

Shkodër › Shkodër
For sale: 70000 € Area 0 m²

Shitet hyrje apartamenti ne qender te Shkodres 2+1+2 ne katin e VIII i pa mobiluar . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2 dhe eshte i organizurar ne : 2 dhoma gjumi, 1 sallon e kuzhine , 2 tualet....
Ref. future 346
156 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE SH...

Shkodër › Shkodër
For sale: 70000 € Area 0 m²

Shitet hyrje apartamenti ne qender te Shkodres 2+1 ne katin e VIII i pa mobiluar . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106 m2 dhe eshte i organizurar ne : 2 dhoma gjumi, 1 sallon e kuzhine , 1 tualet...
Ref. future 345
123 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET VILE NE SHTOJ-SHKODER

Shkodër › Shkodër
For sale: 60000 € Area 200 m²

Shitet shtepi private ne zonen Shtoj i Ri, Shkoder . Shtepia eshte ndertim i viteve te fundit e mobiluar me kushte bashkohore dhe e organizuar ne : 5 dhoma gjumi , 1 sallon +kuzhine , 2 tuale. Siperfa...
Ref. future 341
188 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 PARRUCË

Shkodër › Shkodër › Parruce
For sale: 90000 € Area 113 m²

Century21 Future ofron për shitje një super apartament në një zonë shumë të perferuar ,në Parrucë.Apartamenti është i organizuar në një sallon, kuzhinë ,2 dhoma gjumi, një tualet dhe një verandë.Hyrja...
Ref. future 331
378 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT NË SARREQ

Shkodër › Shkodër › Gjuhadol
For sale: 60000 € Area 86 m²

Century 21 Future ofron per shitje një apartament në një zonë shumë të lakmuar të Shkodres në Sarreq. Apartamenti është i organizuar në një sallon e kuzhinë ,2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon. A...
Ref. future 321
166 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

OFROHET ME QIRA AMBJENT KOMERCIAL NE Q...

Lezhë › Lezhë
To rent: Area 200 m²

Ofrojme me qira ambjent komercial ne LEZHE me nje siperfaqe prej 200 m2 . Ambjenti eshte i pozicionuar ne qender te Lezhes i cili eshte eshte i gatshem per zyra ne fusha te ndryshme. Siperfaqja e di...
Ref. future 313
61 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

JEPET ME QIRA SHTEPI NE KIRAS

Shkodër › Shkodër › Kiras
To rent: 150 € Area 0 m²

Jepet me qira shtepi 2+1 tek Rruga Udha Kryq . Shtepia eshte e restauruar dhe totalisht e mobiluar , ka nje organizim prej: 2 dhoma gjumi, 1 sallon e kuzhine , 1 tualet. Cmimi eshte 20.000 leke i di...
Ref. future 312
104 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET TOKE NE GRUDË

Shkodër › Shkodër
For sale: 30000 € Area 3000 m²

Century21 Future ofron për shitje një tokë Grudë e Re .Toka është pajisur me dokumentiacion të rregullt . Për cdo informacion mund të paraqiteni pranë zyres tonë rruga Qemal Dracini , Sheshi Demokra...
Ref. future 303
113 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK DOLLARI, SHK...

Shkodër › Shkodër
For sale: 50000 € Area 95 m²

Shitet apartament ne qender te Shkodres , tek dollari . Siperfaqja totale eshte 95m2 dhe eshte i organizuar ne : 1sallon + guzhine , 2 dhoma gjumi, 1 tualet . Apartamenti eshte ne katin e 7-te dhe es...
Ref. future 289
227 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET NDERTESE E VJETER NE GJUHADOL...

Shkodër › Shkodër › Gjuhadol
For sale: 111000 € Area 0 m²

Shitet ndertese e vjeter ne Gjuhadol . Siperfaqja totale e truallit eshte 70 m2 nga ku ndertesa ka sip. 36m2. Cmimi eshte 1500€/m2 i diskutushem . Ju mirëpresim pranë zyrave tona në adresen: Rruga...
Ref. future 272
225 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET TOKE TEK RANA E HEDHUN -SHENGI...

Lezhë › Shëngjin › Shëngjin
For sale: 1036575 € Area 23000 m²

Shiten 23.000 m2 toke tek Rana e Hedhun ne Shengjin . Zona eshte shume e preferuar per te investuar per qellime turiske dhe jo vetem . Ju mirëpresim pranë zyrave tona në adresen: Rruga. Qemal Draçini...
Ref. future 271
196 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET SHTEPI PRIVATE SHKODER-DERGUT...

Shkodër › Shkodër › Dergut
For sale: 80000 € Area 50 m²

Century 21 Future ofron per te gjithe ju qe jeni te interesuar nje shtepi private ne Dergut. Siperfaqja e shtepise eshte prej 50 m2 dhe e organizuar ne :1 dhome ndenje dhe guzhine ,2 dhoma gjumi ,1 tu...
Ref. future 270
164 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET SHTEPI 2 KATESHE - SHKODER

Shkodër › Shkodër
For sale: 150000 € Area 87 m²

Century 21 Future ofron per shitje shtepi 2-kateshe ne adresen Rr. Nazmi Kryeziu, me siperfaqe trualli 208m2 dhe siperfaqe ndertimi 87m2. Kati i 2-te i banimit eshte i organizuar me nje sallon , 2 dho...
Ref. future 269
265 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL

Shkodër › Shkodër
For sale: 93712 € Area 118 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje njesi biznesi ne qender te Shkodres. Per cdo informacion ju mirepresim prane zyrave tona Century21....
Ref. future 261
168 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT -NË QËNDËR

Shkodër › Shkodër
For sale: 57609 € Area 80 m²

Century 21 Future ofron per shitje nje apartament me vendodhje ne qender te shkodre. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sallon , kuzhine dhe 1 tualet. Per cdo informacion te metejshem j...
Ref. future 260
258 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL-TEK KO...

Tirana › Tirana › Komuna e Parisit
To rent: 480 € Area 80 m²

Century 21 FUTURE ofron per qira nje ambient komercial kati 2 tek komuna e parisit. Ambienti eshte i ndare me fasade xhami ne dy ambiente me pamje nga rruga kryesore e pozicionur në kënd. Hapëira dis...
Ref. future 254
264 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

Shitet apartament 2+1 ne Lagjen Rus , ...

Shkodër › Shkodër
For sale: 48000 € Area 66 m²

Century 21 Future ofron ne shitje apartament 2+1 ne nje nder zonat me te frekuentuara te shkodres ne "Lagjen RUS". Aparatamenti ndodhet ne katin e kater , eshte totalisht i mobiluar dhe i organizuar...
Ref. future 247
456 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET APARTAMENT 1+1 SHENGJIN

Lezhë › Shëngjin
For sale: 38000 € Area 80 m²

Century 21Future ofron për shitje një partament 1+1 ne Shengjin. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 80m2. Përbehet nga 1 sallon + kuzhine,1 dhome gjumi dhe 1 tualet .Apartamenti është ndërtim i ri d...
Ref. future 232
42 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174
Property

SHITET AMBJENT KOMERCIAL KATI VIII

Shkodër › Shkodër › Sheshi Demokracia
For sale: 397500 € Area 318 m²

Century 21 Future ofron për shitje ambjent komercial open space(i hapur) ne katin VIII të ndertesës në qendër Shkodër. Sip e brendshme 265m2 Kjo hapësirë shitet dhe me vete....
Ref. future 202
189 Views
Agent
Erlin Maracaj
CENTURY 21 Future
+355696775174