All Offices - Century 21 Albania

Office List

Rruga e Elbasanit, mbi Fakultetin Ekonomik, Tiranë, Albania
office-month-badge
Rruga "Frosina Plaku", kompleksi Magnet, Tirana, Albania
Rruga "Sami Frasheri", kompleksi Nobis, Tiranë, Albania
Rruga "Teodor Keko", pranë Ozone, Tiranë, Albania
Century 21 Astoria është pjesë e rrjetit imobiliar lider në Ballkan Century 21 Albania. Stafi I saj është I kualifikuar dhe I liçencuar si ekspertë ndërmjetësimi të pasurive të paluajtshme. Eksperienca 7 vjeçare në të njëjtin pozicion zyre na ofron mundësinë e trajtimit me profesionalizëm si te klientëve shitës ashtu edhe blerës. Për më tepër informacione jemi 1 hap larg.
Rruga "Pavarësia", tek Rrota e Kuqe, Plazh, Durrës, Albania
Bulevardi "Bajram Curri", Brryli, Tirana, Albania
Century 21 Atrium eshte pjese e Century 21 Albania prej 5 vitesh . 5 vite eksperience ,profesionalizem ,korrektesi,sherbim dhe mbi te gjitha respekt per besimin e cdo klienti.Pjese e ekipit te Century 21 Atrium jane 11 konsulent te licensuar dhe te trajnuar nder vite per te vleresuar cdo kerkese apo deshire dhe per dhene nje experience te paharrueshme. Konsulentet tane nuk realizojne thjesht nje transaksion por ndertojn nje raport solid dhe fitimprures biznesi per klientet tane. Prane Century 21 Atrium ne ndajm nje qellim te perbashket qe eshte suksesi.
office-month-badge
Rruga "Shyqyri Alimerko", Kulla Çobo Center, Vlorë, Albania
CENTURY 21 Aulona operon ne sektorin e pasurive te paluajtshme, prej me shume se 5 vite ne trajtimin e pronave te tipologjive te ndryshme ne qytetin e Vlores. Korrektesia, profesionaliteti dhe dhenia e informacionit koherent jane misioni kryesor i zyres sone per te gjithe klientet tane shqiptar dhe te huaj.
office-month-badge
Rruga "Petro Nini Luarasi" (Shkolla e Baletit) Tirana, Albania
Century 21 Bond Real Estate Office, Adresa e Shtepise Tuaj te Re. Nese po kerkoni te blini, te shisni, te merrni apo te jepni me qera nje prone, ne ju ofrojme aistencen e duhur per investim te sigurt. 14 Konsulente Imobiliar me eksperience disavjecare, profesionalizem, besueshmeri, siguri. Bashkepunoni me profesionist, besojini ekipit te Century 21 Bond
Rruga "Don Bosko", Kryqëzimi i Don Bosko me Unazën Tiranë, Albania